Horoskop na rok 2022

Publikoval(a) Markéta Steinbergerová dne

Horoskop Markéty Steinbergerové

Víme to všichni, že rok 2021 byl po celém světě celkově poznamenán globální pandemií a také výskyty zemětřesení a hurikánů. Rok 2022 bude sice plný nečekaných událostí, ale bude rokem růstu a celkového zlepšování ve všech aspektech života. Bude vhodná doba pro všechny, kteří chtějí zapomenout na svou bouřlivou minulost. Každý kdo je zvyklý jednat v několika směrech najednou bude muset vše přehodnotit. Dělat několik věcí najednou vám nebude fungovat, pokud chcete dosáhnout očekávaného výsledku. V roce 2022 jak zaseješ tak sklidíš, falešnost bude okamžitě potrestána. Během roku musí být politici a ekonomové při rozhodování opatrnější a hlavně spravedlivější, protože chyby z minulosti a zneužití moci nebudou tolerovány. Očekávat v tomto roce můžeme vznik nových technologických vynálezů a zásadní pokroky v lékařském výzkumu či psychologii. Dobrá zpráva pro budoucí rodiče! Tento rok je pozitivní pro narození plánovaného potomka. Šťastné barvy roku 2022: modrá, zelená, červená, žlutá. Modrá bude upřednostňována pro pracovní jednání, pohovory a veškerou komunikaci. Zelená bude dobrá pro nové začátky při budování nového místa k životu. Červená pro romantická setkání a v očekávání narození potomka. A konečně žlutá pro přínos financí a pořízení nemovitostí.

BeranBeran – 21. 3. až 20. 4.

V roce 2022 budou Berani přinášet radost sobě, ale i svému okolí. Sršet z vás bude optimismus a mládí. Nejlepší měsíce pro vás budou březen, duben a také listopad. Vaše šťastné dny úterý a čtvrtek. Rok 2022 bude pro vás společenským rokem. Budete mít neomezené příležitosti rozvíjet své osobní, ale i profesionální dovednosti. Od druhé poloviny července až do druhé poloviny prosince dostanete příležitost znovu objevit a nabrat odvahu jednat za sebe a získat to, po čem toužíte. V letošním roce je pro vás Berany obzvlášť důležité starat se o své duševní zdraví. Vyzkoušením meditace nebo jógy snížíte stres a zlepšíte další aspekty vašeho života. Nezapomeňte chodit na pravidelné procházky, posílíte i své paměťové schopnosti a budete lépe čelit případným depresivním náladám.

 

BykBýk – 21. 4. až 21. 5.

Býci do nového roku 2022 úspěšně vkročí s mírumilovným rozpoložením. Díky pozitivním energiím planety Venuše bude váš milostný život plný vášně a romantiky. Díky těmto pozitivním aspektům můžete najít svého životního partnera. Ženy ve znamení Býka, které plánují rodičovství, se mohou dočkat potomka. Ohledně zdraví Ti, kteří se narodili mezi 3. – 7. květnem je na čase zamyslet se nad příjmem alkoholu. Můžete být náchylní k infekcím souvisejícím s oslabením imunitního systému. Tuk a sladká jídla mohou být problémem pro všechny narozené ve znamení Býka. Nebojte se udělat ve vašem životě změnu ve stravě. Rok 2022 je pro Býky rokem sebezdokonalováním, takže se zdokonalujte, jak uznáte za vhodné.

 

BlizenciBlíženci – 22. 5. -21. 6.

V roce 2022 očekávejte prosperitu a v pracovní kariéře mnoho úspěchů. Majitelé firem se letos mohou mít také dobře, jen to nebude bez námahy a odpočinku. Snažte si naplánovat pravidelný prodloužený odpočinek a dodržovat jej! Uchazeči o zaměstnání letos práci získají. Období od poloviny dubna do druhé poloviny července 2022 bude pro vás Blížence klidnější, stejně jako pro většinu znamení zvěrokruhu. Manželské páry mohou letos zažít krizi, ale společně ji překonají. V období leden-duben a září- prosinec se vyhněte hádkám. Ohledně zdraví se v roce 2022 soustřeďte na svou nervovou soustavu, plíce a dýchací ústrojí. Dopřejte si pravidelné procházky v přírodě. Příroda má pro vás Blížence obrovský léčivý potenciál a působí příznivě na fyzické i psychické zdraví.

 

RakRak – 22. 6. až 22.7.

V roce 2022 vám planeta Jupiter poskytne svou příležitost k rozvíjení svých schopností a dovedností. Planeta Neptun vás bude inspirovat k nejlepším nápadům. Pokud chcete od začátku roku změnit svůj život tak musíte v roce 2022 převzít iniciativu, a tím se zvýší vaše možnosti převzít úspěch. Úspěch nepřijde, když se něčemu budete věnovat jen příležitostně. Dostaví se, když se budete něčemu věnovat neustále. Ohledně lásky pokud vás Raky ještě nepotkalo štěstí, znamená to, že v roce 2022 se k vám teprve pomalu blíží jako obrovská vlna. Ty, kteří už lásku mají, pravděpodobně ovládne silná vášeň. Začátkem roku ohledně peněz budete zavírat oči před tím, že vám peníze nestačí, ale ono to až tak vadit nebude, protože v jarních měsících budete se svou finanční situací spokojeni. Ohledně zdraví udržujte rozumný pohyb, který vaše tělo procvičí a udrží v kondici.

 

LevLev – 23. 7. až 22. 8.

V roce 2022 budete prožívat relativně klidné období a to vám umožní vyvodit důležité závěry, které vám výrazně změní vaší přítomnost a také budoucnost. Začátkem roku 2022, od ledna do března budete převážně řešit vztahové záležitosti. Páry, které žijí v dlouhodobém vztahu, se mohou letos vzít. Osamělí Lvi mohou získat šanci na novou skutečnou lásku. Ohledně financí najdete na svém účtu více peněz. Míra vašich výdajů se dokonce v roce 2022 může snížit, takže dokážete ušetřit na případné horší časy. V tomto roce bude nutné najít si spolehlivé lidi, spolupracovníky a partnery. Pracovat na svém zdraví a začít se starat o své tělo a ducha dle rčení „ve zdravém těle zdravý duch“. Každý den věnujte chvíli sobě. Omezte konzumaci masa, preferujte kvalitní maso a ryby. Pijte dostatek tekutin, zejména vody a s kávou buďte opatrní. Neustále zaměstnávejte svůj mozek činností, která ho rozvíjí.

 

PannaPanna 23. 8. až 22. 9.

Začátkem roku 2022 využijte pro budování kariéry a vztahů, ale je jen na vás pro co se rozhodnete. Důležité je, že se vám povede být ve správný čas na správném místě. V pracovní oblasti budete muset během letních měsíců vynaložit více úsilí. Buďte opatrní se svými financemi, a pokud jde o práci a podnikání, nestavte si laťku co nejvýše! V červnu vás čeká finanční úspěch. Zkuste na toto období nahromadit maximum vitální energie, abyste ji mohli použít ve správný čas. Ve sféře osobních vztahů buďte neoblomní a staňte se útesem, proti kterému se budou lámat vlny. V roce 2022 vás vaše tělo ohledně zdraví nejspíš upozorní na to, že je čas práce a je také čas odpočinku. Pokud to nebudete respektovat, můžete v oblasti zdraví dostat „přes prsty“. Vše se dá řešit. Měli byste proto v tomto roce věnovat větší pozornost svému tělu, s láskou jej opečovávat a dávat mu vše potřebné.

 

VahyVáhy 23. 9. až 23. 10.

V roce 2022 vás čeká dobrý rok v mnoha aspektech života. Určitě budete věnovat větší pozornost rodině, kde se mohou vyskytnout menší problémy. Nebude jednoduché krotit ten vnitřní plamen spravedlivosti, který umí hádka zažehnout. Někdy to může být až nadlidský výkon. Ohledně kariéry buďte opatrní, než změníte vaše pracovní místo a nastoupíte na nové. Finančním transakcím se co nejvíce letos vyhněte. Pokud letos musíte zahájit nový projekt, investujte čas do plánování projektů a vyčkejte až na podzimní měsíce. Díky tvrdé práci očekávejte skvělou zpětnou vazbu. Váhy nemoci související s trávením a virovými infekcemi mohou ovlivnit vaše zdraví, ale nebude to trvat dlouho. Dopřejte si cvičení, ať zlepšíte svoji fyzickou kondici. Vaše vládnoucí planeta je Venuše: O Venuši se říká, že je to planeta štěstí. Konec roku bude klidný, bez větších změn.

StirŠtír 24. 10. až 22. 11.

V roce 2022 se vyhněte investování více peněz do nových projektů v podnikání. Nemusí to pro vás být až tak výhodné. Milostný život vám letos přinese štěstí. Zažijete nečekaný flirt, který může ovlivnit váš dosavadní partnerský vztah. Bude jen na vás, jak se k celé situaci postavíte. Rok je příznivý pro ty, kteří plánují miminko. Letos by se vám mohlo zadařit. Ohledně zaměstnání můžete očekávat povýšení a přijít na velký obnos peněz, ale nebude to zadarmo. K jeho získání budete muset být trpěliví a neústupní. Zdravotně se letos můžete zbavit dlouhodobých chronických onemocnění, zejména během druhé poloviny července. Nezapomeňte žít přítomností. Neohlížejte se často do minulosti, nelpěte na ni a nebojte se budoucnosti. Sdílejte své starosti a radosti se svými blízkými, protože sdílená starost je poloviční starost. Tešte se z dobrého jídla, umění, literatury, luxusu a samozřejmě také z erotiky.

 

StrelecStřelec 23. 11. až 21. 12.

V roce 2022 můžete očekávat celkový růst a prosperitu. Pokud toužíte po kariéře tak máte nejlepší období. Finanční stabilita zůstává pro vás zachována. Majitelé firem čeká rok zisku. Pokud budete uvažovat o zahájení nového podnikání, můžete být úspěšní od poloviny května tohoto roku. Máte skvělý rok pro nové projekty. Letos můžete investovat peníze do pozemků a nemovitostí. Střelci, kteří mají nevyřízené dluhy, získají v roce 2022 vhodnou dobu k jejich odstranění. V milostném životě očekávejte větší porozumění. Pokud se teprve seznamujete tak očekávejte šťastný a dlouhodobý vztah. Štěstí v podobě lásky a romantiky vás nemine. Ohledně zdraví mohou nastat menší zdravotní problémy související s trávením a virovou infekcí. Nezapomeňte věnovat pozornost svým stravovacím návykům a celkovému životnímu stylu. Celkem snadno se vám podaří zbavit nějakého zlozvyku anebo shodit pár nadbytečných kil.

 

KozorohKozoroh 22. 12. až 20. 1.

Kozorohům rok 2022 přináší finančně stabilnější dobu. Přestože míra výdajů může být vysoká tak rovnováhu mezi výdělky a výdaji zvládnete. Získáte nové přátelé a vlivné kontakty. Pokud chcete změnit zaměstnání, udělejte to během prvního nebo posledního čtvrtletí (leden až duben nebo září až prosinec) roku. Majitelé firem mohou letos očekávat větší zisky. Investovat do nových projektů však nemusí přinést požadované výsledky. Pokud se chystáte založit novou firmu, udělejte to během (ledna až června). Kozorozi, kteří stále ještě nemají partnera, budou cítit, že lásku k životu potřebují stejně jako kyslík. V roce 2022 máte velkou šanci toho pravého potkat. Ti, kteří žijí ve vztahu již delší dobu, budou občas zažívat chvilky nudy. Můžete vymyslet změnu a svého partnera překvapit něčím krásným. Vše se postupně uklidní a na konci léta váš život s partnerem bude dokonalý. Ohledně zdraví proveďte preventivní opatření, jezte zdravě a upravte si životní styl. Jen tak se zbavíte úzkosti a stresu.

 

VodnarVodnář 21. 1. až 20. 2.

Vodnáře čeká v roce 2022 trochu náročnější rok plný vzestupů a pádů. Ten kdo je nezaměstnaný může v tomto roce získat práci. Druhá polovina roku bude pro vás Vodnáře více prosperující. Můžete získat uznání za dobře vykonanou práci a úsilí. První polovina roku 2022 (leden až červen) může být pro majitele firem prosperující. Během této doby očekávejte dobrý zisk ze svého podnikání. Během roku můžete také uvažovat o případném rozšíření vaší firmy. Pokud budete chtít investovat do nových projektů a podepsat novou dohodu, udělejte to v první polovině roku. Ohledně lásky vás čeká vynikající milostný život, který si budete užívat plnými doušky. Vodnáři, kteří jsou již ve vztahu, mohou očekávat dokonalé zásnuby a plánovat si svatbu. Stres a úzkost mohou mít vliv na vaše zdraví. Abyste si zlepšili fyzický zdravotní stav, bude nejlepší věnovat více pozornosti duševnímu zdraví.

 

RybyRyby 21. 2. až 20. 3.

Začátek roku můžete mít více hektický. Vaši nejbližší budou od vás v tomto roce očekávat, že ukážete své řídící schopnosti, a jasně definujete jakým směrem se dát. Ryby, které hledají práci, mohou ji letos získat. Začátkem roku můžete očekávat vyšší výdaje. Od druhého čtvrtletí se váš příjem naopak může zvýšit. Pokud chcete začít v roce 2022 podnikat, udělejte to od druhé poloviny dubna. Do nových projektů neinvestujte v období od ledna do března. V milostném životě může dojít k malému nedorozumění mezi vámi a partnerem. Snažte se nehádat a situaci vždy v klidu vyřešit. Uvolnění a vnitřní klid najdete u moře. Na víkend ve dvou pak můžete zamířit do Benátek, jejichž kanály a jedinečná romantická atmosféra zaručeně ve vás probudí vášeň a představivost. Během roku mohou nastat drobné problémy s trávením. Díky správným stravovacím návykům a celkovému zlepšení životního stylu se toho zbavíte.

Obr. Josef Černý

 

Jsem tu pro vás, abych vám s tím vším pomohla udělat ten první důležitý krok k sebepoznání a sebepřijetí. Duchovní svět mě využívá jako prostředníka k předávání energie a informací, a to, že mohu lidem takto pomáhat, mi dává neuvěřitelnou chuť do života. Přeji i vám, abyste dosáhli skutečného souladu se svým vnitřním světem a dosáhli vnitřní vyrovnanosti. K tomu vám napomůže i úsměv na tváři, který vám život rozzáří. V řešení vašich fyzických, psychických, vztahových i jiných potíží vám napomůže náhled do minulých životů, případně výklad karet.“

Kategorie: Horoskopy