Horoskopy na rok 2023 podle nebeských znamení

Publikoval(a) Markéta Steinbergerová dne

Následující rok přinese pro každé znamení velké změny – může být ve znamení náhlých změn, vzestupů a pádů, finančních kolapsu a sociální nepohody. Štěstí a úspěch, které spousta z vás hledá, nepřijdou samy. Budete muset vynaložit více snahy a energie než v letech předchozích. Pro některá znamení to bude kritický rok jak v osobním životě tak i pracovním. Ten, kdo si bude hrát s city druhých lidí a bude-li je manipulovat, to bude mít v roce 2023 hodně složité.

 

BeranBERAN (21.3. – 20.4.)
Pozitivní vliv planety Venuše signalizuje Beranům příležitosti v lásce. Díky Saturnu se vám může vrátit ztracená láska, kdo bude chtít vstoupit do manželství, má jedinečnou příležitost. Podpora Marsu přinese zisky a investiční příležitosti. Pro ty, kteří hledají práci nebo ji chtějí změnit a vynaloží úsilí, mohou se dostat tam kam, potřebují v druhé polovině roku. Čím více se zaměříte letos na vaše zdraví, tím více ušetříte ze svých peněz. Nezapomeňte věnovat pozornost nejen fyzickému, ale i duševnímu zdraví. Jezte zdravě, choďte na procházky, na masáže, spěte a nezapomínejte na dostatečný pitný režim.

 

BykBÝK (21.4. – 21.5.)
Ať už jste zadaní nebo single, láska visí ve vzduchu. Najdete romantiku, novomanželům tento rok předpovídá krásné výlety a cesty do zahraničí. Býci, kteří plánují založit rodinu, to letos jistě zvládnou. Pokud hledáte novou práci a chcete se věnovat tomu, co vás baví, buďte připraveni čelit překážkám. Snažte se ve svých dovednostech zdokonalovat a nebojte se oslovit vysněnou firmu. Začátkem roku se můžete díky četným povinnostem, nedostatku spánku a špatného stravování cítit vyčerpáni fyzicky i psychicky. To vše se zlepší s přicházejícím jarem. Budete mít přirozenou potřebu se více zaměřit na své zdraví.

 

BlizenciBLÍŽENCI (22.5. – 21.6.)
Šanci na usmíření nebo příchod nového partnera můžete očekávat v druhé polovině roku 2023. Jupiter bude mít dobrý vliv pro ženy ve znamení Blíženců, které se dlouho snaží otěhotnět. Co se svateb týká v tomto roce, budete mít příležitost sezvat lidi , které máte rádi a užijete si nezapomenutelnou svatbu. Díky Venuši uspějete v záležitostech týkajících se majetku a financí. Ohledně zdraví můžete čelit některým zdravotním problémům. Vyvarujte se záležitostem, o kterých víte, že vám vyvolávají stres a úzkost. Snažte se raději zapojit do činností, které uklidňují vaši mysl.

 

RakRAK (22.6. – 22.7.)
Ať už jste zadaní nebo svobodní a chcete se zbavit pout z minulostí, všichni se budete snažit o lepší začátky. To vše díky planetě Jupiter a Saturn. Nebojte se nové lásky, i když to zrovna nebudete čekat, láska to bude veliká. Finančně jsou vám planety také nakloněny, ale chtějí po vás, abyste si vše dobře promysleli. Určitě si nechte poradit, pokud si nejste jisti tím, co bude pro vás lepší. Planeta Saturn vás varuje, ať své zdraví nezanedbáváte. Pro zdravé srdce a klouby nezapomeňte jíst 5 krát denně v malých porcích a do jídelníčku zařaďte co nejvíce ovoce a zeleniny. Hodina jógy týdně vám také neuškodí.

 

LevLEV (23.7. – 22.8.)
Čeká vás rok plný nových příležitostí. Ohledně manželství na jaře přijde krize. Na podzim budete na vašem vztahu pracovat, celkově posilovat lásku a nakonec se vám podaří vše urovnat. Pokud budete chtít rodinu, můžete si pořídit potomka. Podnikavci mohou letos s úspěchem rozvinout byznys a vytvořit základ pro své podnikání na pár let dopředu. Celkově se vám vaše pracovitost v tomto roce vyplatí. Vaše vysněné povýšení vás nemine. Ohledně zdraví si dejte pozor na problémy s páteří, snažte se hodně procvičovat záda, abyste měli funkční a pevné svaly. To vám může při větších obtížích pomoct a odlehčit.

 

PannaPANNA (23.8. – 22.9.)
Letošní rok bude pro moudré Panny velmi výjimečný. Budete mít novou příležitost posunout se vpřed. Ztráty z předchozích let se budou zacelovat a vy se v tomto směru budete cítit bezpečněji. Klid a porozumění očekávejte v rodině, manželském životě a milostných záležitostech. Pokud jste sami a nezadaní, můžete se porozhlédnout po spřízněné duši. Rok 2023 bude z hlediska vašeho zdraví celkem pozitivní. Jupiter vám poskytne dobré energie po celý rok a to bude znát na vašich myšlenkách a činech. V období od ledna do června byste neměli vynechávat pravidelné lékařské prohlídky a dbát na své zdraví.

 

VahyVÁHY (23.9. – 23.10.)
Tento rok bude pro vás lepší než rok předchozí. Ve vašem okolí se objeví někdo, komu na vás bude záležet. Láska v manželství u vás poroste,
ale občas mohou nastat i malé spory kvůli dětem. Rok bude bohatý na lásku. Finančně vás čeká dobrý rok, který by vám ostatní mohli závidět. I když se vám bude dařit, myslete na zadní kolečka. Šetřete nejen penězi, ale i silami. Pravidelně cvičte a nezapomínejte na pobyt v přírodě. Zranitelným místem těla budou ledviny, hlavně nezanedbávejte pitný režim. Naplánujte si na jaro očistné dny. Díky změně jídelníčku a celkovému respektování biorytmu odejdou dlouhotrvající zdravotní potíže.

 

StirŠTÍR (24.10. – 22.11.)
V lásce a vztazích vás čeká rok plný vášně. Pro nezadané bude podzim dobou setkávání a seznamování, z čehož vyplyne krásný milostný vztah. V roce 2023 vám mohou hrozit drobné ztráty peněz. Raději nakupujte s rozmyslem a zbytečně neutrácejte. Ke svým blízkým se nebojte být štědří, vše se vám vrátí. Pozor na sázení a případné spekulace, mohli byste přijít o část úspor. Ohledně zdraví dbejte na pravidelný příjem vitamínů zvláště v zimních měsících. Nezapomeňte, že i zázvor v kombinaci s medem a citrónem dokáže divy. Dejte si také pozor na svůj jídelníček a stravovací návyky

 

StrelecSTŘELEC (23.11. – 21.12.)
V lásce budete trpěliví a ukáznění, budete mít odpor k rychlým vztahům. Skvělým protějškem vám bude Vodnář, který s vámi bude držet vaše životní tempo a nechá vám i osobní prostor. Pokud budete mít v tomto roce před svatbou, neváhejte – čeká vás dokonalý partner. Ohledně financí budete mít dostatek peněz na překonání jakékoli finanční překážky. Jen si dejte pozor na zbytečné utrácení. Nejlepší investice je do vzdělání. O své zdraví se budete muset starat především od ledna do jara kdy Slunce a Merkur budou v konjunkci ve znamení Střelce. Nezapomeňte, že meditace a jóga zvýší vaši energetickou hodnotu.

 

KozorohKOZOROH (22.12. – 20.1.)
Pokud půjde o práci a kariéru čekejte rok plný vzestupů a pádů. Při nákupu nemovitostí, aut a luxusního zboží buďte opatrní. Rok bude příznivý pro nádherný láskyplný vztah. V manželství, které úplně nefunguje, dojde k usmíření a manželský život bude šťastnější. Ze zdravotního hlediska se budete cítit energičtí a plní síly. Ke sportu budete přistupovat rozumně a zodpovědně. V zimním období se chraňte před nachlazením a kašlem. Pozor na plicní infekce a dýchací problémy. Vaše energie bude nakažlivá a pozitivně ovlivní vaši rodinu, přátelé a známé.

 

VodnarVODNÁŘ (21.1. – 20.2.)
Milostný život bude příjemný a uspokojivý. Vodnáři se mohou dokonce rozhodnout pro vstup do manželství. Důvěra k partnerovi a vzájemné porozumění prohloubí váš současný vztah. Merkur a Slunce jsou umístěny v domě zisku, tzn., že podnikatelé budou mít zisky. Planeta Jupiter je pánem bohatství a zisků, tok peněz bude přicházet směrem k vám. Záležet bude na vašem rozhodování, protože Jupiter je také v místě ztrát. Investujte uváženě, aby to pro vás nemělo opačný efekt. Fantasticky se budete cítit v první polovině roku po fyzické i psychické stránce. Ze zdravotního hlediska bude váš rok průměrný.

 

RybyRYBY (20.2. – 20.3.)
V milostných a manželských záležitostech bude rok trochu depresivní. Čeká vás tvrdá práce, aby se vaše partnerské a rodinné vztahy vrátily na správnou cestu. Pokud budete respektovat svého partnera, můžete se posunout na jinou úroveň. Po pracovní stránce vás čeká příznivý rok. Kdo hledá lukrativní nabídku, získá svoji vytouženou práci. Ostatní mohou očekávat povýšení a zvýšení platu. Rok pro vás bude zdravotně celkem příznivý. Určitě si, ale dejte pozor na své stravovací návyky. V počáteční fázi roku máte větší šanci, že přiberete na váze. Abyste se tomu vyvarovali, jezte pravidelně 5 krát denně v malých porcích.

 

A co čtenářům o sobě sděluje Markéta Steinbergerová, nadaná věštkyně, poradkyně se zaměřením na minulé životy a vědma?

Má práce mě nesmírně baví, protože je součástí komunikace s lidmi. Každý z nás má v sobě potenciál dokázat v životě to nejlepší. Prostřednictvím spolupráce s Duchovnem se snažím pomoci lidem najít cestu, zacelit rány z minulosti, pocítit novou lásku těch, které v současném životě ztratili. Každý z nás má své duchovní průvodce a každý člověk je do určité míry citlivý, a proto je schopen senzitivního vnímání. Ale protože jsme každý jiný, pociťujeme tyto kontakty různým způsobem – ovšem vždy prostřednictvím racionálního myšlení. V průběhu let kdy jsem pracovala jako prostředník, zprostředkovala jsme setkání s Duchovnem mnoha klientům – a mnoho z nich se nakonec rozhodlo rozvíjet své vlastní schopnosti. Někteří lidé prostě chtějí jen pochopit smysl vlastních zkušeností, zatímco jiní by rádi svou vnímavostí vůči Duchovnu pomohli ostatním. Když ke mně lidé přicházejí s prosbou o pomoc, vím, že jim duchovní průvodci sdělí vše, co je pro ně důležité. Má práce mi nepřipadá po létech praxe jednodušší, protože s sebou přináší obrovskou etickou zodpovědnost. Musím být schopná spolupracovat se svými klienty poctivě a zodpovědně. Občas vidím pro klienta i tragické okolnosti, ale vždy také zahlédnu okamžik, kdy se jeho život změní k lepšímu.

 

Kategorie: Horoskopy