Horoskopy 2024 pro jednotlivá znamení

Publikoval(a) admin dne

Rok 2024 bude považován za období transformace, růstu a hojnosti. Pozitivní energie v tomto roce bude sílit a přinese žádoucí změny a příležitosti pro každého z nás. Silnou energii budou zejména cítit ohnivá znamení, která posílí své přirozené vlastnosti, jako je odvaha, sebevědomí a nezávislost. Převezmou kontrolu nad svými životy a vášnivě půjdou za svými cíli.

V oblasti kariéry bude rok 2024 skvělým časem pro inovace, kreativitu a riskování. Ti, kteří budou ochotní opustit svou komfortní zónu a věnovat se svým snům, mohou dosáhnout úspěchu nečekaným způsobem. Nezapomeňte přijmout nové příležitosti a udělat odvážné kroky, ať už půjde o zahájení nového podnikání nebo o změnu v pracovním poměru.

Co se týče financí, očekává se expanze, hojnost a štěstí. Zvýšený příjem a neočekávané výhry budou na pořadu dne. Avšak buďte opatrní, abyste se vyhnuli zbytečnému riskování s penězi.

V oblasti technologií se očekává významný posun, zejména v průmyslových odvětvích jako je umělá inteligence, robotika a obnovitelná energie. Další prosperitu budou zažívat média a móda. Přeji hodně štěstí v příštím roce!

 

BERAN (21.3.-20.4.)
BeranMáte před sebou živý rok plný změn. Díky lekcím z minulosti, vaší přizpůsobivosti a pozitivnímu myšlení můžete v příštím roce maximálně využít finanční vyhlídky. Dokážete přijmout kariérní transformace a najít štěstí díky změnám, které v roce 2024 provedete. Ohledně lásky budete ve svém milostném životě toužit po větší romantice a vášni. Komunikace a inovace budou vašimi spojenci v tomto dynamickém roce. Zůstaňte otevření novým začátkům. Využívejte svoje šťastná čísla 12, 28, 7, 35, 16, 44 strategicky a chopte se štěstí, které vám vstoupí do cesty.

 

BÝK (21.4.-20. 5.)
BykRok 2024 vám přinese mnoho příležitostí k osobnímu i profesnímu růstu. Musíte si však dávat pozor, abyste se nepřepracovali, což může později vést ke stresu a zdravotním problémům. Nezapomeňte si udělat přestávku. Odpočívejte a starejte se o své zdraví. Investujte do sebe. Snažte se pravidelně cvičit. Vaše tvrdá práce se vyplatí a úspěch vás nemine! Použijte svou trpělivost a vytrvalost, abyste překonali jakékoli nepřátele, kteří vám vstoupí do cesty. S odvahou a přizpůsobivostí dokážete lehce proplouvat jako peříčko, což vás nasměruje k úspěchu a naplnění. Vaše šťastná čísla pro rok 2024 jsou 7, 17, 23, 24, 18 a 55.

 

BLÍŽENCI (21.5.-21. 6.)
BlizenciV roce 2024 se budete cítit senzačně a štěstí bude na vaší straně. Nebude vám určitě chybět šarm, bystrá intuice ani moudrost. Od začátku roku očekávejte stálý příjem. Naskytnou se vám jisté zdroje, ze kterých budete získávat peníze. V roce 2024 také utratíte spoustu peněz za svou rodinu, ale nebudete čelit finančním nedostatkům. Kariérní postup bude pravděpodobně na dobré cestě koncem května. Ti, co hledají lásku, mohou zažít rychlý posun vpřed. S trpělivostí a vy- trvalostí dokážete překonat překážky a najít pravou lásku. Nejšťastnější měsíce pro vás budou – duben, červenec a říjen. Šťastná čísla pak 5, 6, 9, 18, 37 a 49.

 

RAK (22.6.-22.7.)
Rak
Můžete očekávat štěstí v různých aspektech života. Týká se to kariéry, financí a osobních vztahů. Můžete se těšit na šťastné měsíce, a to březen, červen a listopad. Využijte je pro hledání příležitostí a dosažení úspěchu v různých oblastech života. Pokud jde o šťastná čísla, zaměřte se na 4 a 9. Pokud půjde v roce 2024 o lásku a rodinné záležitosti, zvažte další krok ve vztazích. Ať už se to týká svatby, narození dítěte nebo stěhování do nového domova, hvězdy budou vždy nakloněny ve váš prospěch. K těmto rozhodnutím však přistupujte promyšleně a uváženě! Ať to nemá případně negativní dopad na váš život.

 

LEV (23.7.-23.8.)
LevV roce 2024 dál stoupat po žebříčku úspěchů. Dosáhnete významného postupu v kariéře, ale také předvedete dovednosti a schopnosti svému okolí. Pokud hledáte práci, je pravděpodobné, že ji budete hledat také příležitostně i v zahraničí. Jamí měsíce představují příležitost najít štěstí prostřednictvím nabídky k sňatku nebo začít zvyšovat energii lásky do vztahů současných. Druhá polovina roku může přinést nedorozumění a napětí ve vztazích. Nezapomeňte se věnovat činnostem, které vám přinášejí radost a naplnění, jako je například čas věnovaný koníčkům, nebo chvíle strávené s vašimi blízkými. Šťastná čísla 1, 7, 8, 12, 15 a 43.

 

PANNA (24.8.-23.9.)
PannaOčekávejte jízdu plnou vzestupů a pádů. Buďte opatrní při všech činnostech během celého roku. Dbejte na pevná rozhodnutí a vyhýbejte se těm impulzivním. Nezapomeňte hlídat finance. Zvláště, pokud uvažujete o koupi nemovitosti. Existuje však i dobrá zpráva pro Panny, které tvrdě pracovaly a ušetřily peníze. U vás dojde k pozitivnímu vývoji vašich financí. Ohledně lásky se můžete pustit do velkých činů a učinit významná rozhodnutí včetně manželství. Pravou lásku najdete, když budete myslet i na sebe a důvěřovat svým instinktům. Pozitivní posun očekávejte v červenci a srpnu. Vaše šťastná čísla jsou 5, 15, 18, 23, 29 a 41.

 

VÁHY (24. 9.-23. 10.)
VahyPřipravte se na šťastný rok plný prosperity. Čekají vás pozitivní výsledky v osobním i profesním životě. Šťastné měsíce budou květen, červen, září a říjen. Během nich využijte nové příležitosti a podnikněte kroky k dosažení cílů. Kromě šťastných měsíců očekávejte i šťastné dny po celý rok. Jsou to zejména data-6., 12. a 15. v každém měsíci. Šťastná čísla budou 6, 9 a 15. Až se bude rok 2024 chýlit ke konci, můžete se ocitnout před menšími finančními překážkami. Mohou to být výdaje, které vás donutí vyhnout se zbytečným výdajům a opustit postupně určitý luxus. I když to může být zpočátku náročné řešení, nakonec vám to přinese prosperitu.

 

ŠTÍR (24.10.-22. 11.)
StirSoustřeďte se na svou kariéru, protože v této oblasti pravděpodobně zažijete mnoho úspěchů a pozitivního růstu. Zůstanete-li flexibilní, můžete z těchto situací vytěžit maximum a proměnit je v pozitivní výsledky. Během tohoto šťastného roku je důležité obklopovat se pozitivními lidmi, protože negativní vlivy mohou bránit vašemu úspěchu a vytvářet tak zbytečný stres. Pokud jde o vaše zdraví, je důležité mít zdravé stravovací návyky a vyvážený životní styl. Pokud jste stále svobodní a čekáte na změnu v oblasti lásky, tak ve druhé polovině roku 2024 můžete znovu objevit velkou lásku, dokonce může přijít i nabídka k sňatku. Šťastná čísla budou 1, 12, 13, 14, 26, 49.

 

STŘELEC (23.11. – 21. 12.)
StrelecOčekávejte nové výzvy, ale také příležitosti v kariéře, ve vztazích a financích. Od 26. května se Jupiter přesune do sedmého domu, a díky tomu nezadaní mohou najít partnery a ti, co mají vztahy problematické, mohou najít řešení a učinit tak zásadní rozhodnutí. Svobodní mají naději potkat lásku. V dubnu očekávejte kariérní postup. Můžete si založit vlastní business. Opatrní buďte zejména kolem 5. května a kolem 28. října, kdy můžete očekávat komplikace ohledně pracovních projektů. Nezapomeňte během roku kontrolovat své výdaje, protože růst vašich příjmů bude kolísat. Pozornost věnujte těmto šťastným číslům: 3, 7, 9, 11, 6 a 13.

 

KOZOROH (22. 12.-20. 1.)
KozorohV roce 2024 svítá štěstí na obzoru. Můžete potkat lidi, kteří vám pomohou k úspěchu, například prostřednictvím cestování nebo náhodných setkání. Ale i tak zůstanete opatrní a soustředění. Kozorozi jsou známí pracovitostí, a letošní rok nebude výjimkou. S tvrdou prací, odhodláním a pozitivním myšlením můžete překonat jakoukoli překážku a dosáhnout cílů. Hvězdy jsou nakloněny ve váš prospěch, tak toho využijte! Připravte se na cestu plnou vzrušujících zvratů. Ve vašem milostném životě budou chvíle vzestupu, ale i pádů. Bát se nemusíte, protože láska si vždy cestu najde. Šťastná čísla budou 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 a měsíce – březen, červenec a prosinec.

 

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)
VodnarVodnáře čeká zajímavý rok. Svobodní budou toužit po naplněném vztahu a sdílet dobré i špatné chvíle života s někým výjimečným. Láska přijde různými cestami – díky práci, studiu nebo přátelství. Čekají vás bohaté kariérní příležitosti, které vám pomohou k profesnímu růstu. Rýsuje se i ekonomický růst díky finančním ziskům. Zvažte investice do odborných dovedností, protože rozšíření znalostí vás dovede k povýšení. Tvrdá práce, odhodlání a vytrvalost pomohou dosáhnout cílů. Přijměte změny a zůstaňte flexibilní. Nezapomeňte věřit intuici. Těšte se na příznivé měsíce duben, srpen, prosinec a počítejte se šťastnými čísly 5, 10, 17, 24, 28, a 35.

 

RYBY (20.2.-20.3.)
RybyPřipravte se na vzrušující novinky. Čekají vás nečekané události, jak pozitivní, tak negativní. Nebojte se zaměřit na ty pozitivní. Květen bude skvělý, pokud jde o romantické a přátelské vztahy. Potkáte nové lidi a díky tomu vytvoříte nové vztahy. Pokud se někdo pokusí omezit vaši svobodu, nebudete váhat se postavit a jít vlastní cestou. Nejpříznivější měsíce pro životní rozhodnutí jsou srpen a září, a pokud uvažujete o zásadní změně ve svém životě, je na čase do toho jít. Ohledně financí buďte opatrnější. Udělejte si pořádek a mějte přehled o financích, díky čemuž na tom budete z dlouhodobého hlediska lépe. Šťastná čísla budou 3, 7, 12, 25, 43, a 49.

 

A co čtenářům o sobě sděluje Markéta Steinbergerová, nadaná věštkyně,poradkyně se zaměřením na minulé životy a vědma?

Má práce mě nesmírně baví, protože je součástí komunikace s lidmi. Každý z nás má v sobě potenciál dokázat v životě to nejlepší. Prostřednictvím spolupráce s Duchovnem se snažím pomoci lidem najít cestu, zacelit rány z minulosti, pocítit novou lásku těch, které v současném životě ztratili. Každý z nás má své duchovní průvodce a každý člověk je do určité míry citlivý, a proto je schopen senzitivního vnímání. Ale protože jsme každý jiný, pociťujeme tyto kontakty různým způsobem – ovšem vždy prostřednictvím racionálního myšlení. V průběhu let kdy jsem pracovala jako prostředník, zprostředkovala jsme setkání s Duchovnem mnoha klientům – a mnoho z nich se nakonec rozhodlo rozvíjet své vlastní schopnosti. Někteří lidé prostě chtějí jen pochopit smysl vlastních zkušeností, zatímco jiní by rádi svou vnímavostí vůči Duchovnu pomohli ostatním. Když ke mně lidé přicházejí s prosbou o pomoc, vím, že jim duchovní průvodci sdělí vše, co je pro ně důležité. Má práce mi nepřipadá po létech praxe jednodušší, protože s sebou přináší obrovskou etickou zodpovědnost. Musím být schopná spolupracovat se svými klienty poctivě a zodpovědně. Občas vidím pro klienta i tragické okolnosti, ale vždy také zahlédnu okamžik, kdy se jeho život změní k lepšímu.

 

 

 

 

Kategorie: Horoskopy